Projekt Golf v Alpách

Prostřednictvím nového projektu Golf v Alpách vám chceme představit jedny z nejkrásnějších golfových hřišť v alpském pohoří a zároveň vás pozvat na dovolenou do atraktivních a turisticky známých regionů Rakouska.
Pro golfovou sezónu 2012 jsme vybrali 10 zástupců golfových hřišť z Tyrolska, Salcburska, Štýrska, Korutan a Horního Rakouska. Ve všech těchto oblastech naleznete perfektně připravená hřiště, šťavnatou sytě zelenou trávu precizně střiženou podle reliéfu hřiště, nádhernou scenérii vysokých hor a přívětivost k hráčům golfu. Všechny hřiště se snažíme vybírat podle individuální charakteristiky, abychom nabídli dostatečně odlišné a hráčsky atraktivní profily.

V okolí každého hřiště vám budou nabídnuty kvalitní partnerské hotely, kde budete moci po hře relaxovat. Každý z regionů, kde je situováno golfové hřiště, je atraktivní i pro nehrající členy vaší rodiny či vaše přátele. Naleznou zde přehršle různorodých aktivit a zajímavostí.

S projektem Golf v Alpách bude spojeno velké množství doprovodných akcí, jako jsou aktivní prezentace na golfových turnajích, výstavách, vlastní internetové stránky a katalog. O všem budete informováni prostřednictvím internetových stránek a katalogu.

Rádi vyhovýme individuálním přáním na zajištění vaší dovolené nebo plánované firemní akce. Naši profesionální zástupci vám jsou k dispozici. Užijte si krásnou hru pod vrcholky Alp!

Akce pořádané v projektu Golf v Alpách:

9.-12.2.2012 Golf Show 2012 - expozice (stánek 370) na výstavě golfu v rámci veletrhu Holiday World

31.3.2012 vydání katalogu ALPIN - Golf v Alpách, jeho distribuce je zajištěná přes golfová hřiště, obchody a zasílání na přímé adresy (pokud máte zájem objednejte si katalog na našem emailu)

od 1.4.2012 se otevřou nové internetové stránky www.golfvalpach.cz, které budou po celou sezónu aktualizovat nabídky a informace o golfových hřištích a výhodných ubytováních

od 1.5. do 30.9.2012 budou umístěny prezentační stánky na vybraných turnajích po celé ČR s hodnotnými cenami pro účastníky turnajů.

Partnerská hřiště zapojená do projektu Golf v Alpách:

Golfanlage Moosburg-Pörtschach (18)
Golfclub Mittersill-Stuhlfelden (18)
Kaiserwinkl Golf Kössen (18)
Mozartgolf Region (kooperace 15 hřišť)
Golfclub Radstadt (18 + 9 akademie)
Golfclub am Attersee (18)
Golfclub Goldegg (18)
Golf Murau Kreischberg (18)
Golfclub Lungau (18)

Golf in den Alpen - ALPINmedia

Aktuálně

Právě vyšel katalog golfových hřišť v rakouských Alpách. V katalogu naletnete výběr kvalitních hřišť a nabídku garantovaných kvalitních hotelů v blízkosti golfových klubů. ...

Naše turnaje

OPEN TURNAJ V RAKOUSKU! Pozvánka na golfový turnaj, pořádaný na prestižních hřištích v Rakousku. Prožijte 4 dny v srdci Alp, obklopení úchvatnou přírodní scenérií ...

Partneři