Projekt Golf v Alpách

Prostřednictvím nového projektu Golf v Alpách vám chceme představit jedny z nejkrásnějších golfových hřišť v alpském pohoří a zároveň vás pozvat na dovolenou do atraktivních a turisticky známých regionů Rakouska.
Pro golfovou sezónu 2022 jsme vybrali 10 zástupců golfových hřišť z Tyrolska, Salcburska, Štýrska, Korutan a Horního Rakouska. Ve všech těchto oblastech naleznete perfektně připravená hřiště, šťavnatou sytě zelenou trávu precizně střiženou podle reliéfu hřiště, nádhernou scenérii vysokých hor a přívětivost k hráčům golfu. Všechny hřiště se snažíme vybírat podle individuální charakteristiky, abychom nabídli dostatečně odlišné a hráčsky atraktivní profily.

V okolí každého hřiště vám budou nabídnuty kvalitní partnerské hotely, kde budete moci po hře relaxovat. Každý z regionů, kde je situováno golfové hřiště, je atraktivní i pro nehrající členy vaší rodiny či vaše přátele. Naleznou zde přehršle různorodých aktivit a zajímavostí.

S projektem Golf v Alpách bude spojeno velké množství doprovodných akcí, jako jsou aktivní prezentace na golfových turnajích, výstavách, vlastní internetové stránky a katalog. O všem budete informováni prostřednictvím internetových stránek a katalogu.

Rádi vyhovýme individuálním přáním na zajištění vaší dovolené nebo plánované firemní akce. Naši profesionální zástupci vám jsou k dispozici. Užijte si krásnou hru pod vrcholky Alp!

Golf in den Alpen - ALPINmedia

Aktuálně

Právě vyšel katalog golfových hřišť v rakouských Alpách. V katalogu naletnete výběr kvalitních hřišť a nabídku garantovaných kvalitních hotelů v blízkosti golfových klubů. ...

Naše turnaje

OPEN TURNAJ V RAKOUSKU! Pozvánka na golfový turnaj, pořádaný na prestižních hřištích v Rakousku. Prožijte 4 dny v srdci Alp, obklopení úchvatnou přírodní scenérií ...

Partneři